+38(044) 225-73-23
+38(044) 242-83-32
+38(099) 319-03-00
+38(063) 873-50-50
<? Yii::t('custom', 'Title image of the page'); ?>

         Надійний партнер для вашого бізнесу

   Наша Компанія тісно співпрацює тільки з провідними постачальниками круп, горіхів та сухофруктів для того, щоб високоякісна продукція постійно була присутня на ринку України кінцевим користувачам та Нашим клієнтам . Ми пишаємось задоволеністю Наших клієнтів та поставками якісної продукції кожному споживачу.

   Співпрацюючи з нами, будьте певними, що Ми завжди забезпечимо Вас продукцією найвищої якості за найнижчими можливими цінами.  Швидке обслуговування Наших клієнтів, доставляючи всі замовлення вчасно та оперативно, сприяє налагодженню міцних та довготривалих партнерських відносин. Наш багаторічний досвід на ринку - найбільша цінність для клієнтів.

   Наша мета проста: бути провідним постачальником якісної продукції з репутацією чесності, відданості та якості.

Етап історії компанії №1
1. Ми завжди прагнемо бути лідером в якості продуктів та послуг, які надаємо нашим клієнтам. Якість, безпека та задоволення наших споживачів – корпоративна соціальна відповідальність нашої компанії.
Етап історії компанії №2
2. Вся продукція зберігається в сухому прохолодному місці, відповідно до умов зберігання виробника. Дане зберігання продуктів харчування не дозволяє зараженню мікробами та іншими збудниками захворювань, а також запобігає висиханню.
Етап історії компанії №3
3. Збудований новий склад з холодильною камерою для продуктів харчування, що потребують зберігання при низьких температурах. Купуючи Нашу продукцію, будьте певними, що вона збережена відповідно та з дотриманням усіх вимог.
Етап історії компанії №4
4. Ми постійно сприяємо покращенню нашої культури співпраці через вдосконалення бізнес-процесів та навчання персоналу.
Етап історії компанії №5
5. Поважаємо навколишнє середовище, використовуючи ресурси належним чином та запобігаючи забрудненню навколишнього середовища.
Етап історії компанії №6
6. Якісне та зручне фасування на будь-який смак споживача!
Передзвоніть мені
Товари, додані до порівняння
  • та ще декілька товарів () Порівняти
Список бажань
Товар доданий до Вашого
Cписку бажань
Увійдіть на сайт
для того, щоб додавати товари до списку бажань